Начальник поліції охорони Києва Аркадій Шахматов: без нерухомості, але з преміальним авто

Начальник управління поліції охорони в Києві Аркадій Шахматов не володіє жодною нерухомістю та користується чужим автомобілем. Про це редакція дізналася з його декларації за 2024 рік.

Склад сім’ї та місце проживання

Сім’я Шахматова складається з дружини Олени Борисівни, працівниці ДП «НАЕК «Енергоатом», та сина Кіріла. Зареєстрованого місця проживання сім’я не має, але фактично проживає в Києві.

Нерухомість

Шахматов орендує квартиру в Києві з 6 лютого 2023 року, яка належить Інні Віталіївні Прудіус. Площа та вартість квартири не вказані, що ускладнює оцінку адекватності орендних витрат. У 2024 році на оренду витрачено 132 тис. грн (близько 11 тис. грн на місяць), що виглядає реалістично для Києва, але брак даних про площу викликає запитання. Жодної власної нерухомості ані Шахматов, ані його сім’я не мають.

Транспорт

Шахматов має право керування автомобілем Volkswagen Touareg (2011), що належить Валентині Володимирівні Щербатик, із 8 березня 2023 року. Вартість авто не вказана, що ускладнює оцінку відповідності його фінансовим можливостям. Преміальний позашляховик у особи без значних активів може викликати підозри.

Доходи та активи

Основний дохід Шахматова — заробітна плата в 670 тис. грн за 2024 рік. Дружина отримала 156 тис. грн від «Енергоатому». Готівкою декларант тримає 459 тис. грн. Інших активів не зазначено.

Кар’єра

Шахматов працює в МВС із 2010 року. Починав водієм цивільної охорони у Кривому Розі (Дзержинський відділ ДСО). Із 2017 року був заступником начальника, а з 2019 — начальником Криворізького міського управління поліції охорони. До кінця 2024 року очолював поліцію охорони Київщини.

Висновки

Відсутність власної нерухомості, використання преміального авто та значна сума готівки (459 тис. грн) на тлі зарплати в 670 тис. грн викликають запитання щодо прозорості доходів Шахматова. Брак даних про квартиру й автомобіль ускладнює перевірку відповідності його способу життя задекларованим активам. НАЗК і правоохоронні органи мають перевірити джерела коштів і законність користування чужим майном, особливо з огляду на посаду в поліції охорони.

superadmin

Recent Posts

Прокурор Кіровоградщини Стрелюк ховає мільйонні статки: декларації зникли з реєстру НАЗК

Очільник прокуратури Кіровоградської області Ян Стрелюк домігся вилучення своїх декларацій за 2014–2024 роки з публічного…

1 день ago

Мільйонер Алієв під прицілом: Нацполіція викрила схему відмивання 1,5 млрд грн і фінансування тероризму

Національна поліція розслідує кримінальне провадження №42022000000001167 проти компаній, пов’язаних із бізнесменом Вагіфом Алієвим, зокрема ТОВ…

1 день ago

Екс-“регіонал” Омельяненко скупив київський завод “Імпульс” для елітної забудови попри арешт майна

Колишній лідер фракції Партії регіонів у Київраді Олексій Омельяненко, якого підозрюють у розкраданні коштів, придбав…

1 день ago

Хабар у рожевому пакеті: чому нардеп Кузьміних уникає покарання за корупцію

Справа народного депутата Сергія Кузьміних стала одним із найгучніших антикорупційних розслідувань в Україні: місяці оперативної…

1 день ago

Родина Євтягіних із російськими паспортами веде бізнес у РФ і уникає санкцій в Україні

Санкції РНБО щодо громадян і юридичних осіб рф почали вводитися в Україні починаючи з березня…

2 дні ago

БЕБ викрило схему відмивання 1,78 млрд грн за участю «Столичної Ювелірної Фабрики»

Детективи Бюро економічної безпеки (БЕБ) розкрили масштабну схему ухилення від сплати податків, легалізації злочинних доходів…

2 дні ago